Svetainių talpinimo (hostingo) paslaugos PHP versijos naujinimas

2016 birželio 20d. pilnai baigta svetainių talpinimo bendrame serveryje (hostingo) paslaugos PHP naujinimas į PHP 7 versiją, paliekant galimybę atskiriems domenams įjungti PHP 5.6.

Pagrindinė PHP versija yra 7.0.x antrinė 5.6.x. Versiją galite pasirinkti paslaugos valdymo pulte „Adresų sričių administravimas“ kiekvienam domenui atskirai. Pasirinkta versija aktyvuosis po 3-4 minučių.

Jeigu savo svetainėje matote baltą lapą, arba perspėjimą apie tai, kad PHP negali jungtis prie MySQL bazės, Jums reikia kaip galima skubiau atnaujinti svetainę ir pritaikyti darbui su PHP 7 versija. Vėl gi, taupydamas Jūsų laiką, visas serveriuose talpinamas svetaines patikrinau rankiniu būdu, tos kurios neveikia bent jau su PHP 5.6 buvo perkeltos į serverį kuriame palaikomos senos versijos žemyn iki PHP 5.2. Visuose serveriuose diegti senų versijų palaikymą nėra jokios prasmės, šiuo metu jau dauguma serveriuose veikiančių TVS ar kitų skriptų palaiko bent jau 5.6 versiją.

Saugumo sumetimais vienoje paskyroje nepageidaujamas senų ir jau be saugumo spragų ištaisymų PHP versijų naudojimas. Užtenka pasinaudoti senos PHP versijos saugumo spragomis, ir visi domenai esantys toje pačioje paskyroje bus užkrėsti kenksmingu kodu.

Artūras

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *