Elektroninis paštas

Elektroninio pašto paslaugos teikimui naudojame atviro kodo Zimbra platformą. Tai galingas ir patogus įrankis asmeninio bei darbinio pašto tvarkymui.
Elektroninis paštas
, kontaktai, bylos, užrašai, kalendorius vienoje vietoje.

Jūsų @domenas
10 GB vietos serveryje
Du pašto adresai.
Papildomo adreso kaina 0.5 €/mėn. 
Papildoma 10 GB vieta serveryje - 0.5 €/mėn. 
Šeimos nariams papildomi adresai nemokami. 
Bendra serverio vieta visiems paskyros adresams. 
Jokių siuntimo/gavimo limitų.

3 EUR/mėn.        Užsakymas       

30d. nemokamas testavimas

Geriausias būdas patikrinti paslaugos tinkamumą – išbandyti realiai naudojant. 
Užpildykite užsakymą ir 30 d. bandykite nemokamai.


 

Kyla natūralus klausimas – kam reikia atskiro specializuoto elektroninio pašto paslaugos, jeigu  hostingo paslaugoje integruotas elektroninis paštas? Tipiškai dėžučių skaičius neribotas, laiškų skaičius taip pat, lygiai taip pat galima gauti/siųsti laiškus. Tuo tarpu specializuotoje paslaugoje jau atsiranda pašto adresų limitas.

Kas blogai su elektroniniu paštu hostingo plane?

Saugumas – svetainės ir elektroninis paštas yra talpinami gretimuose kataloguose, įsilaužus į svetainę visas paskyroje esantis elektroninis paštas atsiduria programišių rankose. Ir tik nuo jų priklausys ar Jūsų el. paštas bus tik sunaikintas, paviešinta ar kitaip bus pasinaudota pašte esančia privačia ar komercine informacija.

Bendrame hostingo serveryje veikia daugybė domenų, kurių svetainės vienaip ar kitaip naudoja pašto funkcijas. Užtenka įsilaužti į bent  vieną iš svetainių ir pasiųsti dešimtis/šimtus tūkstančių spam žinučių ir pašto serverio IP adresas atsiduria juoduose sąrašuose, O tai reiškia bent pusė Jūsų išsiųstų laiškų nepasieks adresato. Pašalinti IP adresą iš šių sąrašų kartais užtrunka ne vieną savaitę.

Siekiant sumažinti patekimo į juodus sąrašus tikimybę, paslaugos teikėjai įveda įvairius apribojimus siunčiamiems laiškams. Tai laiškų limitas per paskyrą, tipiškai 1000 laiškų parai, plius papildomai limituojamas laiškų siuntimas per valandą, kai kurie dar riboja kiek laiškų galima išsiųsti 10 minučių laikotarpyje.  Šie limtai yra visiems paskyros  adresams bendri.

Hostingo paskyrose ribojamas Inode (bylų) skaičius. Vienas laiškas = 1 inode. Viršijus Inode limitą sutrinka elektroninio pašto darbas, serveris nepriima naujų laiškų tol, kol nebus ištrinti nereikalingi laiškai/failai.

Yra ir daugiau smulkių problemų, dėl kurių paštas ir svetainė neturi būti talpinama tame pačiame serveryje. Tačiau vien kelių paminėtų priežasčių pakanka, kad suprasti jog toks elektroninis paštas yra netinkamas intensyviam, o ypač įmonės naudojimui. Jeigu nustos veikti svetainė, tai dauguma įmonių gali ir toliau sėkmingai funkcionuoti, tačiau sutrikus el. pašto veikimui, pradeda strigti įmonės darbas apskritai.

Kodėl Zimbra?

 • SERV.LT Zimbra naudoja nuo 2007 metų, geriau sunku rasti.
 • Zimbra yra atviro kodo programinė įranga, ji nieko nekainuoja, išlaidos tik serverio resursams ir aptarnavimui.
 • Patogi sąsaja, pilnai suderinama ne tik su kompiuteriu, bet ir su mobiliais įreginiais be papildomų aplikacijų įdiegimo.
 • Geri šiukšlių filtrai
 • Gerai veikia gautų laiškų filtravimas, rūšiavimas pagal įvairius požymius.
 • Integruota failų, dokumentų saugykla, galima suteikti bendrą prieigą keliems adresatams.
 • Galima atskirus pašto katalogus padaryti prieinamus kito adreso savininkui.
 • Galima viešinti pasirinktus failus, katalogus atvirai arba su slaptažodžiu.
 • Integruotas kalendorius ir priminimai.

Esant poreikiui, galime Jums paruošti atskirą virtualų ar skirtąjį serverį su įdiegta Zimbra.