Elektroninis paštas

Jūsų @domenas
10 GB vietos serveryje
Du pašto adresai.
Papildomo adreso kaina 0.5 €/mėn. 
Papildoma 10 GB vieta serveryje - 0.5 €/mėn. 
Šeimos nariams papildomi adresai nemokami. 
Bendra serverio vieta visiems paskyros adresams. 
Jokių siuntimo/gavimo limitų.

3 EUR/mėn.             Užsakymas       

30d. nemokamas testavimas

Geriausias būdas patikrinti paslaugos tinkamumą – išbandyti realiai naudojant. 
Užpildykite užsakymą ir 30 d. bandykite nemokamai.


Paslauga teikiama specialiai elektroniniam paštui skirtame serveryje, kuriame nėra talpinamos svetainės. Paslaugos valdymas Directadmin pultu.

Kyla natūralus klausimas – kam reikia atskiro specializuoto elektroninio pašto paslaugos, jeigu  hostingo paslaugoje integruotas elektroninis paštas?

Kas blogai su elektroniniu paštu hostingo plane?

Saugumas – svetainės ir elektroninis paštas yra talpinami gretimuose kataloguose, įsilaužus į svetainę visas paskyroje esantis elektroninis paštas atsiduria programišių rankose.

Bendrame hostingo serveryje veikia daugybė domenų, kurių svetainės vienaip ar kitaip naudoja pašto funkcijas. Užtenka įsilaužti į bent  vieną iš svetainių ir pasiųsti dešimtis/šimtus tūkstančių spam žinučių ir pašto serverio IP adresas atsiduria juoduose sąrašuose, O tai reiškia, kad dalis Jūsų išsiųstų laiškų nepasieks adresato. Pašalinti IP adresą iš šių sąrašų kartais užtrunka ne vieną savaitę, pašto serverio IP adreso operatyvus keitimas dažniausiai nepadeda.

Siekiant sumažinti patekimo į juodus sąrašus tikimybę, paslaugos teikėjai įveda įvairius apribojimus siunčiamiems laiškams. Tai laiškų limitas per paskyrą, tipiškai 1000 laiškų parai, plius papildomai limituojamas laiškų siuntimas per valandą, kai kurie dar riboja kiek laiškų galima išsiųsti 10 minučių laikotarpyje.  Šie limtai yra visiems paskyros  adresams bendri.

Hostingo paskyrose ribojamas Inode (bylų) skaičius. Vienas laiškas = 1 inode. Viršijus Inode limitą sutrinka elektroninio pašto darbas, serveris nepriima naujų laiškų tol, kol nebus ištrinti nereikalingi laiškai/failai.

Yra ir daugiau smulkių problemų, dėl kurių paštas ir svetainė neturi būti talpinama tame pačiame serveryje. Tačiau vien kelių paminėtų priežasčių pakanka, kad suprasti jog toks elektroninis paštas yra netinkamas intensyviam, o ypač įmonės naudojimui. Jeigu nustos veikti svetainė, tai dauguma įmonių gali ir toliau sėkmingai funkcionuoti, tačiau sutrikus el. pašto veikimui, pradeda strigti įmonės darbas apskritai.