Kodėl verta rinktis serv.lt paslaugas?

SERV.LT serveriuose tarnybos veikia sklandžiai ir praktiškai be sutrikimų jau virš 10 metų. Nebijau taip parašyti, tačiau jeigu turite pagrindo nesutikti su šiuo teiginiu, laukiu komentarų 🙂
Toks paslaugų stabilumas pasiektas, nes:

  1. SERV.LT vieno asmens projektas, taigi nereikia gaišti laiko ieškant kaltų ar atsakingų. Iškilus problemai, visas mano dėmesys skiriamas problemos analizavimui ir sprendimui.
  2. Naudojama įranga išnuomota su visa aparatinės dalies priežiūra bei garantijomis tiek interneto ryšiui, tiek ir gedimo šalinimo laikui. Iškilus techninėms problemoms, užtenka informuoti DC technikus (žinoma čia ne viskas taip paprasta ir gražu, tačiau tai vis tik veikia). Taigi pirminė paslauga yra pilnas aukšto lygio outsourcing’as. Taigi man belieka rūpintis programinės įrangos priežiūra. Šiuo metu visi serveriai Tier 3 lygyje. Tai reiškia 99.982% paslaugos pasiekiamumas (metuose galimas 1.6 valandos neveikimas). Svarbiausia, šios garantijos realios ir patikrintos laiko. Bandymas 2011 metais pereiti į aukštesnį – Tier 4 lygmenį (Pasiekiamumas: 99.995% – 0.8 neveikimo valandos per metus) nepasiteisino dėl per didelės galutinės paslaugos kainos.
  3. Duomenų centro (toliau DC) pasirinkimas – tai vienas iš kertinių veiksnių. Naudojuosi DC paslaugomis tol, kol jos atitinka visus mano reikalavimus. Šiai dienai esu patenkintas OVH serveriais, nežiūrint į tam tikrus sunkumus susijusius su gedimais, kuriems esant, serveris dar veikia. Tačiau šis duomenų centras suteikia tokius serverio bei tinklo valdymo įrankius, su kuriais galima savarankiškai išspręsti visas problemas susijusias su serverio programine įranga, bei pilnai valdyti savo infrastruktūrą. Trumpai kalbant, svetimame duomenų centre galima susikurti savo mini duomenų centrą!
  4. DDoS apsauga.
  5. Gedimų, sutrikimų profilaktika – nelaukiu kol atsiras gedimai ar programinės įrangos sutrikimai. Serveriai prižiūrimi ir atsiradus menkiausiam sutrikimo požymiui, kuris gali sutrikdyti aptarnaujamų svetainių darbui, įtartinas serveris pakeičiamas nauju. Tai yra nuomotos įrangos privalumas, man neskauda galvos dėl to, ką reiks daryti su senu serveriu..
  6. Modernūs serveriai naudojami ne ilgiau kaip du metus. Vėl gi, nuomotos įrangos privalumas.
  7. SSD diskai visoms paslaugoms naudojami nuo 2009 metų. Keista kad dauguma paslaugos teikėjų juos atrado tik pastaraisiais metais ir apie tai didžiausiomis raidėmis praneša 😉
  8. Mano darbo patirtis šioje srityje nuo 2006 metų. Ne įmonės patirtis, kurioje darbuotojai galimai pasikeitė 5 kartus, o konkretaus asmens. Dirbu su Linux sistemomis nuo ~1996 metų.
  9. Nuoširdus dėmesys kiekvienam klientui. Jeigu jau užpildote paraišką ir gavote sistemos automato atsakymą apie sėkmingą paraiškos sukūrimą, galite būti užtikrinti, kad paraiška bus perskaityta kelių minučių eigoje ir priklausomai nuo svarbos sprendžiama. Prioritetas sutrikimų šalinimui, tai vykdoma nedelsiant. Visų savo klientų problemas žinau, visiems patariu ir pasiūlau sprendimus, jeigu tik kreipiamasi.
  10. Lojalumas klientui. Jūsų svetainės turinys ir duomenys bus saugūs, niekas kitas apart manęs neturi root prieigos prie serverių. Ne paslaptis, duomenys yra perkami, siūlomos triženklės EUR sumos (gal ir daigiau, bet aš esu sulaukęs tik tokių). Jums tereikia saugoti savo slaptažodžius ir pasirūpinti saugumu virtualaus serverio ar paskyros viduje.

 

Artūras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *